Σκόπελος-Τοξότης 3-0

Με δύο γκολ του Συνοδινού στο 25ο λεπτό με σουτ εκτός μεγάλης περιοχής που πήγε στο "παραθυράκι" και στο 40ό με κοντινή προβολή ύστερα από απόκρουση του γκολκίπερ σε σουτ του Π. Χρσυφού και με το 3-0 να διαμορφωνεται με πλασέ από τον Χισάι στο 52ο λεπτό, η Σκόπελος διατήρησε το απόλυτο των νικών στο γήπεδό της, ενώ είχε ευκαιρίες για περισσότερα τέρματα. Εκνευρισμένος με τη διαιτησία ο Θανάσης Χρυσοχού, προπονητής του Τοξότη, αρνήθηκε ευγενικά να μας δώσει τα στοιχεία ως ένδειξη διαμαρτυρίας, καθώς όπως ανέφερε οι διαιτητές δεν σέβονται τον Τοξότη.

Η σύνθεση της Σκοπέλου: Καρβέλης, Παναγιώτου, Στιβαχτής, Καραγιώργος (70' Αλιράι), Μπακόπουλος, Στ. Χρυσοφός, Π. Χρυσοφός (60' Σκιαθίτης), Προκοπίου (65' Καραθανάσης), Χισάι, Συνοδινός, Χρυσάνθης.

Last modified onSaturday, 22 November 2014 21:16