Στους ....ανεπιθύμητους ο Σκουλάς για τον Ατρόμητο

Μπορεί ο Ατρόμητος στο ματς που έκλεισε την αυλαία της πρεμιέρας στη Σούπερ Λίγκα να έκανε μια εμφάνιση για 70 λεπτά, που άφησε πολλές υποσχέσεις για τη δουλειά του Νταμίρ Κάναντι, αλλά οι Περιστεριώτες από μία εκτέλεση φάουλ στο 86’ από τον Ελμπάζ, είδαν να χάνουν πολύ φθηνά δύο βαθμούς και να έρχονται ισόπαλοι με 1-1.

Παρ’ όλα αυτά, πλην της αγωνιστικής αυτοκριτικής τους, στον Ατρόμητο, όπως σημειώνει ρεπορτάζ του sport-fm, δε διαφεύγει από την προσοχή τους η χθεσινή διαιτησία του Εμμανουήλ Σκουλά της ΕΠΣΘ, καθώς όπως υπογραμμίζουν πέραν των λανθασμένων αποφάσεών του σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, αποκορύφωμα ήταν το φάουλ που δόθηκε στον Χατζηισαΐα από το οποίο προήλθε το γκολ. Το χαρακτηρίζουν «ανύπαρκτο» ενώ χαρακτηριστικό των προθέσεών του, όπως προσθέτουν, ήταν το γεγονός ότι δύο φορές παίκτες του Απόλλωνα προσποιήθηκαν τραυματισμό κατά τη διάρκεια των καθυστερήσεων, παρ’ όλα αυτά δεν κράτησε περισσότερα λεπτά ως όφειλε. Λόγω του ότι ήταν η πρώτη διαιτησία της χρονιάς, στον Ατρόμητο περιμένουν με ενδιαφέρον τη συμπεριφορά στους επόμενους ορισμούς και διαιτησίες που θα αντιμετωπίσουν, ωστόσο ο Σκουλάς είναι ήδη στους... ανεπιθύμητους.